Хіти продаж

Каркасний будинок, дачний будинок

Дачні будинки

 • Якщо у вас колись була мрія приїхати на вихідні до  власного дачного будинку , але не має великих коштів на будівництво, то ми охоче реалізуємо вашу мрію  якісно та швидко!

  Для цього і були створені каркасні будинки. Вони зручні, практичні, та набагато дешевші ніж камьяні чи цегляні.

  Вже через 1,5 місяця ви отримаєте готовий будинок для відпочинку на природі.

  Наша компанія пропонує виготовлення дерев»яних та металічних будинків.

  Може бути як приміський будиночок, чи літня кухня біля вашого дому.

Замовити

КПП, пост охорони, прохідна, блок-пост

КПП, блок-пости, пости охорони, прохідні

 • Пост охорони, КПП, прохідні – це спеціалізований стаціонарний пункт для співробітників охорони різних об’єктів.

  Сфера, де використовуються подібні конструкції у Волинській області, а також по території України, досить велика. КПП може також застосовуватися і для забезпечення безпеки різноманітних приватних володінь, і для території організацій і підприємств. До них можна віднести склади, автостоянки, медичні центри, бази, митні, торгові термінали і т.д.

  Процес встановлення і створення даних споруд включає в себе облік цілого ряду особливостей. Дана конструкція виглядає як зварний каркас, який посилений ребрами жорсткості.

  Побхідно враховувати, що в цій споруді припускають цілодобове перебування працівників охорони. Відповідно така споруда потребує додаткового утеплення та захисту від негоди. При цьому каркас такої споруди, виготовляють з металу із використанням антикорозійного покриття, яке стійке до негативних впливів навколишнього середовища. До того ж, конструкція поста охорони повинна давати максимально великий огляд території, що охороняється. Це забезпечується наявністю вікон по всьому периметру споруди.

Замовити

Торговий павільйон, кіоск

Торгові павільйони, кіоски

 • При замовленні в ПП "МіК" кіоску чи павільйону клієнт отримує бізнес об’єкт, одразу готовий до роботи.

  Вам надається можливість підібрати тип, розмір та дизайн конструкціі залежно від виду торгівлі.

  Широкий вибір завнішнього оздоблення, дозволить споруді гармонійно вписуватися в архітектурний вигляд міста. Вартість торгового павільйону чи кіоску безпосередньо залежить від розмірів і функціональних особливостей майбутньої будівлі.

  Торговий павільйон при потребі оснащується щитком обліку електроенергіі, електричними розетками, освітлювальними приборами тощо…

  Визначається розмір, габарити, уточнюється місце розташування,обирається зовнішній дизайн, кількість вікон, дверей, внутрішніх перегородок і т п.

  Вікна, двері, ролети та інше внутрішнє і зовнішнє оздоблення підбирається індивідуально до вашого замовлення.

   

Замовити

Вагончик на будівництво. Битовка

Вагончики будівельника. Битовки

 • Битовка, це компактна та мобільна  будівля, яка виконує функцію тимчасового будинку. Офісу, службового приміщення для людей для невпорядкованих територіях: будівництвах, віддалених промислових об’єктах, в експедиціях, навіть на заміських ділянках.

                               Наша компанія не обмежується одним видом, і пропонує битовки, які можна перетворити на житлові та садові будиногчки, мобільні офіси, складські та службові приміщення тимчасового або тривалого користування.

  Завдяки своїй довговічності і міцності металеві битовки є найбільш популярними та затребуваними на сьогоднішній день. Одними із плюсів є те, що битовки легко переносяться з одного об’єкта на інший, швидко монтуються, після установки їх можна заселяти і експлуатувати.
  Ми виготовляємо битовки – економ, стандарт та VIP класу. А також додатково їх укомплектовуємо: меблями, побутовою технікою, радіаторами опалення, сантехнікою, вентиляцією ітд.

  Нормальна битовка. Що тут говорити....

   

Замовити

Ангар, навіс

Ангари

 • Професійне будівництво складів
  Створюючи проекти ангарів необхідно правильно обрати тип фундаменту, адже незалежно від того, якими будуть стіни, їм потрібна надійна опора. Кінцеве рішення залежить від конструктивних особливостей споруди, її планування та несучої спроможності грунту.
  Також слід враховувати, що будь-які каркасні ангари потребують надійних інженерних комунікацій, котрі повинні бути спроектовані з урахуванням усіх існуючих вимог та нормативних документів. Професійне будівництво складів включає в себе проведення електромереж, водопостачання, опалення, каналізаційної та вентиляційної систем тощо.
  За необхідності для різних типів складів та ангарів конструктори створюють проекти ангарів з різноманітними вентиляційними системами з повним автоматом або ручним керуванням.

   

Замовити

від 3500

Кіоск, приміщення під бізнес

Торгові павільйони, кіоски

 • Кіоски та торгові приміщення під бізнес. Фаст-фуд, кав'ярня, магазин, бар... Виготовлення "під ключ". За інливідуальними розмірами. Широкий вибір оздоблення, як зовні, так і з середни.

Замовити

Будь ласка, залишайте свої питання та контакти. Наші менеджери зв'яжуться з вами у найближчий час!